NOVE producent mebli na wymiar
NOVE

 

NOVE
 


NOVE
Produkujemy meble w oparciu o dostępne na rynku materiały i akcesoria renomowanych Firm. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami potrzebnych do wyrobu mebli produktów. Stosujemy obowiązujące w technice wytwarzania mebli nowoczesne technologie. To pozwala nam zagwarantować produkt, spełniający wymogi najwyższej jakości.

Nasza działalność nie ogranicza się tylko do produkcji. Dbając o komfort Inwestora, ograniczamy do minimum Państwa zaangażowanie w proces realizacji zamówienia.
Kompleksowa obsługa to pięć niezbędnych elementów.
Pierwszym jest wymierzenie pomieszczeń przeznaczonych do wyposażenia w nasze produkty.
Drugi etap to, stworzenie projektu z realistyczną wizualizacją przestrzenną. Dobór materiałów, kolorów, dodatków. Szczegółowe omówienie.
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:

Po akceptacji nadchodzi czas na relaks dla Państwa, bowiem pozostałe etapy są już tylko w naszej gestii. Realizacja, transport, zamontowanie.
Oczywiście, aby oferta była pełna, dbając o jakość naszej usługi w przypadku realizacji na zestawy mebli kuchennych, oferujemy kompleksowe wyposażenie w urządzenia AGD.
Jako producent mebli realizujemy także zlecenia dla innych Firm. Cięcie płyt, okleinowanie, produkcja szafek kuchennych, szaf, drzwi przesuwnych.

       START             ZAKRES              OFERTA            GALERIA

     PROMOCJE            WSPÓŁPRACA            KONTAKT

NOVE


COPYRIGHT (c) 2010 NOVE
NOVE